• 0,00 zł

O firmie

Witam na stronie www.e-wciagniki.pl. 

Od wielu lat współpracujemy z  producentami  wciągników linowych , wciągników łańcuchowych , różnego rodzaju chwytaków Tigrip , uchwytów magnetycznych , hydrauliki siłowej , ukosowarek do rur.
Naszymi partnerami są miądzy innymi: PODEMCRANE AD, ZALCO , Promotech, Yale CMCO.

Firma YALE CMCO - Specjalizuje się w produkcji urządzeń do transportu bliskiego są to między innymi platformy hydrauliczne, wciągarki elektryczne i wciągarki linowe, wciągniki linowe oraz wciągarki łańcuchowe, podnośniki, dźwigi towarowe, siłowniki hydrauliczne, siłowniki śrubowe. 

Sklep e-wciagniki.pl to sklep z profesjonalnymi urządzeniami w swojej ofercie posiadamy , wciągniki Yale, wciągniki linowe, wciągniki łańcuchowe, wiertarki magnetyczne, zawiesia pasowe, wciągarki ręczne, wciągarki linowe, mieszadła do zaprawy, ukosowarki do rur, wciągarki elektryczne, chwytaki magnetyczne, części do wciągników bułgarskich, wciągarki budowlane.,Części do wciągników PODEM BALKANCAR , Yale.

Służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z podnoszeniem ładunków.

Zajmujemy się również przeglądami, naprawami , uchwytów, wciągarek, urządzeń dźwignicowych, podnośników, trawers.

Usługi wykonujemy w naszym warsztacie jak i u klienta . 

Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy !!!!!!!!!!!!!!!

Przejdź do panelu Kreator
Sklep internetowy e-wciagniki.pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową urządzeń do transportu bliskiego w którego skład wchodzą maszyny takie jak wciągniki linowe, wciągniki łańcuchowe oraz zawiesia pasowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy również mieszadła do zaprawy czy chwytak magnetyczny. W promocyjnych cenach oferujemy ukosowarki do rur oraz wiertarki magnetyczne. Jednym z najbardziej popularnych naszych produktów jest wciągarka ręczna oraz wciągarka elektryczna a hitm ostatniego sezonu ze względu na jakość oraz cenę była wciągarka linowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.